Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, Excel Luck |
| Origin | Mainland China |
| CNC or Not | Normal |
| Condition | New |
| Line Number | 1 |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Voltage | 220V/380V |
| Dimension(L*W*H) | 1000x710x1310mm |
| Warranty | One Year |
| Weight (KG) | 100 KG |
| Power (kW) | 1.5 |
| Key Selling Points | Competitive Price |
| Applicable Industries | Manufacturing Plant |
| Showroom Location | None |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
Instock
There are no reviews yet.