Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | K1 |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| product number | FL2006 |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50Hz |
| Power | 250W |
| Opening diameter | 48mm / 53mm |
Instock
There are no reviews yet.