Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 19 × 23 cm |
| Condition | New |
| Type | Cylindrical Grinding Machine |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220V |
| Power: | 300 W |
| Grinding range: | 3-14mm |
| Speed: | 4500r / min |
| Packing size: | 32 * 20 * 21cm |
Instock
There are no reviews yet.