Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 40 × 67 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MF600 |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Type | Universal |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V |
| Power | 550W |
| Speed | 3000r/min |
Instock
There are no reviews yet.