Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Model Number | 50K |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Type | Universal |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| product number | FL1494 |
| Operation | manual |
Instock
There are no reviews yet.