Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 29 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GD-313A |
| Condition | New |
| CNC or Not | CNC |
| Type | Other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Grinding blade | :Twist drill & end mill |
| Cutter blade number | :2, 3, 4, 6, |
| Power | :300W |
| Voltage | :220V/50/60HZ |
| Rotating speed | :5000rpm |
| Size | :34*19*23cm |
Instock
There are no reviews yet.