Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 50 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GD-U2/U3 |
| Condition | New |
| Brand Name | KOTUMY |
| Origin | Mainland China |
| Thickness | 5mm |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Gross weight | 50kg |
Instock
There are no reviews yet.