Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 69 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GD-U2 |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Type | Universal |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Brand Name | YESOK |
| Power(kw) | 0.37 |
| Voltage (v) | 220 |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Gross Weight (kg) | 50 |
| Srinding back angle range | 0-45° |
| Negative taper angle range | 0-269 |
| Taper angle range | 0-180° |
| Spindle and wheel longitudinal adjustmen | 6 |
Instock
There are no reviews yet.