Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Type | Surface Grinding Machine, Abrasive Block |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| product number | XM91 150*300 |
| Specifications | 150*300mm |
| Net weight | 20KG |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.