Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HY-13 |
| Origin | Mainland China |
| product code | GJ00112 |
| Name | Drill Sharpener |
| Model | HY-13 |
| Package weight: | 10KG |
| Packing size | 31*17*18 |
| Voltage | 220V |
| Power | 180W |
| Speed | 5300RPM |
| Tip angle: | 100°(90°)~135° |
| Power supply | AC |
Instock
There are no reviews yet.