Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.539 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Anvil Stable Workbench |
| Condition | New |
| CNC or Not | CNC |
| Type | Surface Grinding Machine |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | Brand new and high quality |
| Feature 2 | Fine workmanship and long service life |
| Feature 3 | Good resistance to wear and high temperature |
| Hole diameter | 5mm 9mm |
| Material | Brass |
| Package list | 1 X Swan Neck |
| Total length | 18cm |
| Weight | Approx. 93g |
Instock
There are no reviews yet.