Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Electric Hydraulic Angle Steel Cutting Machine |
| Certification | CE, DOT, EPA, RoHS, TGA |
| Wattage | 1300W |
| Maximum cutting size | 60*60mm (angle steel) |
| Gross weight | 22kg |
Instock
There are no reviews yet.