Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.299 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 4 cm |
| Drive Mode | Manual |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Lock Down Vise |
| Type | Bench Vise, Vise |
| Certification | none |
| Feature 1 | Lock Down Vise |
| Feature 2 | Drilling Machine Bench Clamp |
| Feature 3 | Milling Vise |
| Feature 4 | Bench Vise |
| Feature 5 | Drill Press Vise |
| Material | Cast iron |
| Product Size | Approx.133 x 131 x 42.7mm / 5.2 x 5.2 x 1.7in |
| Wholesale | Support |
| Condition | High Quality and Brand New |
Instock
There are no reviews yet.