Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 8 cm |
| Drive Mode | Manual |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | QKG25 QKG36 |
| Type | Bench Vise |
| Certification | none |
| Name | Precision tool vise |
| Keywords | mini bench vise |
| usage | clamp workpiece |
| Model | QKG25 QKG36 |
| Size | 25mm 36mm |
| Material | Steel |
Instock
There are no reviews yet.