Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | QKG50 QKG63 QKG73 |
| Type | Bench Vise |
| Product accuracy | 0.005mm |
| Material | 20CrMnTi |
| hardness | HRC58-62° |
| Product Name | QKG precision flat nose pliers |
| Specification | 2"/2.5"/3" |
| Product application | Surface Grinders, Milling Machines, EDM, Wire EDM |
Instock
There are no reviews yet.