Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.299 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | X37E7HH1001646 |
| Type | Bench Vise |
| Certification | none |
| Material | Aluminum Alloy, Aluminum Alloy, Aluminum Alloy |
| Size | approx 105x57x35x34mm/4.13×2.24×1.38×1.34 inches, approx 105x57x35x34mm/4.13×2.24×1.38×1.34 inches, approx 105x57x35x34mm/4.13×2.24×1.38×1.34 inches |
| Support range | 0-57mm, 0-57mm |
| Supports | round, square and irregular objects, round, square and irregular objects |
| Feature | Handheld use, compact and handy, Handheld use, compact and handy |
Instock
There are no reviews yet.