Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | DOT, EPA, FCC, RoHS, TGA |
| Center height | 85.5mm |
| Chuck diameter | 100mm |
| Index plate size | 4 inches |
| Countertop center taper hole | MT2 |
| Turbine scale | 1:75 |
| Maximum load capacity kg (horizontal) | 40 |
| Graduation scale | 360 |
Instock
There are no reviews yet.