Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Full Length | 19.5cm |
| Handle Length | 11cm |
| Blade Length | 4.5cm |
| Blade Angle | 60 |
| Handle Material | STAINLESS STEEL |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Type | Multi |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.