Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 7.28 L x 1.97 W |
| Item Weight | 5.4 ounces |
| Part Number | J17QCCK1Q389N29OI17K |
| Country of Origin | China |
| Item model number | J17QCCK1Q389N29OI17K |
| Size | 18.5X5X1.5CM |
| Included Components | Stripper |
| ASIN | B0CZHXGWTB |
| Date First Available | March 30, 2024 |
Instock
There are no reviews yet.