Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drive Mode | HYDRAULIC |
| Origin | Mainland China |
| Type | Universal Vise |
| Certification | CE, EAC, EPA, RoHS, TGA, KC |
| Output | 60KN |
| Stroke | 15mm |
| Crimping range | 10-300mm |
| Capacitance/voltage | 18V/3.0Ah |
Instock
There are no reviews yet.