Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Riveter Gun Type | Blind Rivet Guns |
| Power Type | Hand Riveters |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| Product number | LC0154 |
| Length | 425MM |
| Material | alloy steel |
| Rivet | 3mm/4mm/5mm |
| weight | 811g |
Instock
There are no reviews yet.