Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 7 cm |
| Usage | Home DIY |
| Riveter Gun Type | Blind Rivet Guns |
| Power Type | Electric Rivet Guns |
| Brand Name | ZHCY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power Source | work with the electric drill |
| Capacity | 2.4mm-4.8mm |
| Type 1 | rivet gun |
| Type 2 | nut rivet |
| Type 3 | blind rivet |
| Type 4 | rivet machine |
| Type 5 | rivet studs |
| Type 6 | rivet metal |
| Type 7 | rivet nail |
| Type 8 | rivet fastener |
| Type 9 | nut rivet gun |
| Type 10 | tool |
| Type 11 | Gun |
| Type 12 | DRILL |
| Type 13 | aluminum rivets |
| Type 14 | rivnut |
| Type 15 | rivet adapter |
| Type 16 | rivet gun adapter |
Instock
There are no reviews yet.