Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Riveter Gun Type | Rivet Nut Guns |
| Power Type | Electric Rivet Guns |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | Red/Black |
| Nut Size | M3 M4 M5 M6 M8 |
| Driving force | drill |
| Type | 1/4" hex shank interface |
Instock
There are no reviews yet.