Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Size | 79*133*40cm |
| Model Number | 85-120CC |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Upgrade Parts/Accessories | wing bag |
| RC Parts & Accs | wing bag |
| Material | Composite Material |
| Brand Name | ZYHOBBY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.