Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 25 × 29 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Dimensions | 68.5cm*23cm*22cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | 3889-1 |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 30min |
| Controller Battery | AA*6(self-provide |
| Remote Distance | 80M |
| Charging Time | 240min |
| Charging Voltage | 7.4V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
Instock
There are no reviews yet.