Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | Bearing Cutter Wheel |
| Certification | none |
| Brand Name | DAZZLEEX |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 22x6x6mm |
| Cut Thickness | 5-15mm |
| Use | Glass Cutting |
Instock
There are no reviews yet.