Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.207 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Manual |
| Type | Cartridge Gun |
| Model Number | 30ml Single Tube Glue |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | VGEBY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Capacity | 30ml |
| Body Material | Engineering plastics |
| Putter Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.