Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.168 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | A7GC0101 |
| Certification | none |
| Brand Name | TOLESA |
| Origin | Mainland China |
| Length | 160mm |
| Cut Thickness | 2-20mm |
| Use | Glass Cutting |
| Item Name | TOLESA Glass Cutter Kits |
| Use for | Glass, Mirror, Tile cutting |
| Color | Black & Silver |
Instock
There are no reviews yet.