Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Model Number | tile cutter |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Length | 135mm |
| Use | Glass Cutting |
| Product name | Alloy scribing pen |
| Product material | Alloy |
| Scope of application | mainly used by fitters or craftsmen |
Instock
There are no reviews yet.