Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Manual |
| Type | Cartridge Gun |
| DIY Supplies | Paint & Decorating |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Model Number | 3 Pcs Caulk Nozzle Applicator |
| 3 Pcs Caulk Nozzle Applicator | Silicone Caulking Tools Sealant Nozzle |
| Silicone Sealant Finishing Tool | Caulking Epoxy Piston Nozzle Accessories |
| Grout Scraper for Tile or Brick Joints | 12*9*4cm |
Instock
There are no reviews yet.