Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.189 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Model Number | FH468182 |
| Certification | none |
| Brand Name | ULILICOO |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 20cm |
| Cut Thickness | 0.5cm |
| Use | Glass Cutting |
| Color | transparent |
| Size | 20*15cm/7.87*5.91in |
| Weight | 200g |
| Material | alloy+acrylic |
| Pack quantity | 1pc |
Instock
There are no reviews yet.