Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Certification | none |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Use | Glass Cutting |
| Model Number | LMY1035, Plastic Bottle Cutter |
| Length | 14cm |
| Cut Thickness | Ordinary plastic bottle |
| Material | Wood + Metal |
Instock
There are no reviews yet.