Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 16 × 16 cm |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Origin | Mainland China |
| Material | Iron |
| Net Weight | 2.67kg |
| Color | black |
| Size | Approx. 33*15*13cm |
Instock
There are no reviews yet.