Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Size | 27cm |
| Handle Material | Wood Handle |
| Type | Float Trowel |
| Model Number | K51 |
| Blade Material | Carbon Steel Trowel |
| DIY Supplies | Tiling |
| Origin | Mainland China |
| Finishing Trowel | Masonry Construction |
| 27cm Blue Steel | Concrete Cement |
| Applying Putty Wall | Construction Home Decorating |
Instock
There are no reviews yet.