Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.672 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | ELECTRICAL, ELECTRICAL |
| Model Number | DIY Glass Bottle Cutter, DIY Glass Bottle Cutter |
| Certification | none, NONE |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Use | Glass Cutting, Glass Cutting |
| Product size | 245x125mm/9.65×4.92inch |
| Product material | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.