Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 4 cm |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | 4PCS |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Length | 6in – 8in |
| Use | Tile Cutting |
Instock
There are no reviews yet.