Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 34 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Dimensions | 55.5*25.5*27.5 |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | German Tiger I |
| Controller Battery | 7.2V 1800mah |
| Remote Distance | 80m |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | COOLBANK MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
Instock
There are no reviews yet.