Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.518 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Size | 40cm |
| Handle Material | Plastic Handle |
| Type | Corner Trowel |
| Model Number | 587C13AC2100200 |
| Blade Material | Stainless Steel Trowel |
| DIY Supplies | Tiling |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.