Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Model Number | Glass cutter |
| Origin | Mainland China |
| Material | metal head and aluminum handle carbide wheel |
| Total length | 17.5 cm |
| Cutting range | 5-12mm glass |
| Package Contents | 1xGlass cutter |
Instock
There are no reviews yet.