Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Length | 18.5CM |
| Cut Thickness | 6-12mm |
| Use | Glass Cutting |
| Type | roller glass cutter |
| Scope of application | glass cutting, tile cutting |
| Material | Carbide |
Instock
There are no reviews yet.