Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 2 × 1 cm |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Model Number | 21349 |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 13.5 cm |
| Cut Thickness | 6-12mm |
| Use | Glass Cutting |
Instock
There are no reviews yet.