Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Certification | none |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Use | Glass Cutting |
| Cutting diameter | 20-230MM |
| Product size | about 202.00×126.00×58.00mm |
| DIY Glass Bottle Cutter | Glassbottle Cut Machine |
| Glass Cutting Tool | Wine Bottles Cutter |
| Wine Beer Glass Cutter | Wine Bottle Cutting Tool |
Instock
There are no reviews yet.