Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Gass |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | ABS |
| Blue | 10.4x5cm |
| Yellow | 12.3×5.5cm |
Instock
There are no reviews yet.