Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 30 cm |
| is_customized | Yes |
| Power Source | Manual |
| Type | Cordless Gun |
| Model Number | BC-GT0147A |
| DIY Supplies | Paint & Decorating |
| Brand Name | GREATCAULK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| color | passion red |
| material | stainless steel |
| capicity | 400ml 1:1 |
Instock
There are no reviews yet.