Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | C5AC5AC900715 |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | Size app.22x6x5mm/0.87×0.24×0.20in |
| Cut Thickness | Other |
| Use | Tile Cutting |
| Material | Metal |
| Main Color | Silver |
| Quantity | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.