Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | L8RA13AC1902646 |
| Certification | none |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Length | – |
| Cut Thickness | 22mm |
| Use | Tile Cutting |
| Material | Alloy |
Instock
There are no reviews yet.