Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Model Number | Z0234 |
| Origin | Mainland China |
| Use | Glass Cutting |
| Motor speed | 6000r/min |
| Power adapter | 12-24V |
| Working current | 3-10A |
| Input voltage | 110-240V |
Instock
There are no reviews yet.