Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Model Number | YGD4B |
| Brand Name | TUOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Length | ±18cm |
| Cut Thickness | 3-15mm |
| Use | Glass Cutting |
Instock
There are no reviews yet.