Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 2 cm |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Model Number | 21350 |
| Origin | Mainland China |
| Length | 17cm |
| Cut Thickness | 2-25mm |
| Use | Glass Cutting |
Instock
There are no reviews yet.