Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 15 × 8 cm |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | no |
| Certification | none |
| Brand Name | POGUT |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 64cm |
| Cut Thickness | 3-12MM |
| Use | Glass Cutting |
Instock
There are no reviews yet.